Fotografia Dziecięca

Jako mama lub tata z pewnością kochasz robić zdjęcia swojemu dziecku. Od pierwszych chwil jego życia fotografujesz mniej i bardziej przełomowe chwile, wypełniając analogowe lub wirtualne albumy.

To naturalne, że wiedząc, jak szybko maluchy rosną i zmieniają się, chcesz uwiecznić jak najwięcej momentów z ich życia. Takie hobbystyczne, stworzone ręką rodzica zdjęcia mają swój niepowtarzalny urok, ale warto także – od czasu do czasu – umówić się na profesjonalną sesję fotograficzną.

Można również zdecydować się na ujęcia w plenerze.

Żaden dzień z życia dziecka już nigdy się nie powtórzy. Jako rodzice dostrzegamy to szczególnie mocno, kiedy nasze niemowlę w zawrotnym tempie zmienia się w przedszkolaka, a następnie w ucznia. W międzyczasie wypowiada pierwsze słowo, stawia pierwszy krok, uczy się jeździć na rowerze.

Sesja dziecięca to magiczne narzędzie, które pozwala zatrzymać chwile i uczynić przemijające nieprzemijalnym. Tych kilka niepozornych obrazów będzie czymś, do czego będziecie wracać do końca Waszego życia.
Dzieci są wyjątkowo wdzięcznymi modelami przede wszystkim dlatego, że niczego nie udają. Emanuje z nich szczerość i autentyczność.

Młody człowiek potrafi czerpać radość z każdego dnia, a pozornie nudne zajęcie przekuć w zabawę. Sesje dziecięce stanowią wyjątkowe chwile. Podczas fotografowania nie zapominam o stworzeniu odpowiedniej atmosfery, tak, aby wszyscy czuli się dobrze i swobodnie. Zawsze staram się dostosować tryb pracy do wieku i osobowości pozującego dziecka.